تبلیغات
ماشین های پیشرفته ی دنیا
ماشین های پیشرفته ی دنیاشرکت پورشه در نظر دارد یکی از طرحهای خودروهای هیبریدی خود را به تولید رسانده و با قیمت ۴۰۰ هزار پاوند در اختیار ۱۰۰۰ مصرف کننده قرار دهد.
شرکت “پورشه” تصمیم دارد تعدادی محدود از ابرخودروی هیبریدی جدید خود به نام ۹۱۸Spyder را به تولید برساند.
این خودرو که از دو موتور سوختی و الکتریکی برخوردار است بر اساس طرحی ساخته خواهد شد که در نمایشگاه اتومبیل ژنو امسال به نمایش گذاشته شده است.

گرانقیمت ترین ابرخودروی جهان! (+عکس)

در ادامه مطلب بخوانید
این خودرو می‌تواند در عرض ۳٫۲ ثانیه از سرعت صفر به ۹۹٫۷ کیلومتر در ساعت برسد، حداکثر سرعت آن ۳۱۸٫۶ کیلومتر بر ساعت بوده و می‌تواند با استفاده از موتور پاک و الکتریکی خود مسافتی برابر ۲۵ کیلومتر را طی کند.
این خودرو می‌تواند جایگزین مناسبی برای خودروی Carreta GT این شرکت به شمار رود و با قیمتی در حدود ۴۰۰ هزار پاوند گران قیمت ترین خودروی این شرکت خواهد بود.
یکی از موتورهای الکتریکی خودرو حرکت دادن چرخهای جلویی و موتور الکتریکی و بنزینی با هم حرکت دادن چرخهای پشتی را به عهده دارند. همچنین این خودرو از چهار حالت رانندگی برخوردار است که از میان آنها می‌توان به حالت الکتریکی و مسابقه ای اشاره کرد.
میزان مصرف سوخت ۹۱۸Spyder در حدود پنج لیتر در هر ۱۶۰ کیلومتر بوده و میزان انتشار دی اکسید کربن آن ۷۰ گرم است. همچنین بدنه این خودرو از فیبرهای کربنی ساخته شده است.
بر اساس گزارش بی بی سی، این خودروی قیمتی تنها به تعداد هزار دستگاه ویژه افرادی تولید خواهد شد که درخواست خرید آن را امضا کرده باشند، اگر می‌خواهید به تعداد تولید آن بیافزایید کافی است ۶۶۰ میلیون تومان کنار گذاشته و نام خود را به لیست این خریداران بیافزایید!


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 شهریور 1389 توسط ehsan habashi | نظرات ()
پیج رنک گوگل


قالب وبلاگ